2017-06-03 Slanec

03.06.2017 09:00

V sobotu 3.6. sa stretneme o 09:00 na kopci nad obcou Slanec. Vzhľadom na to, že opäť hlásia celkom horúčavy, skúsime zaparkovať na kraji cesty v lese, aby sme boli v tieni.

 

Kto sa pridá?

Viac info na facebooku

 

[Po tréningu]

Aj keď sme minulý víkend trénovali skoro v plnom počte, tento víkend sme sa zišli len s dvoma psami. Napriek tomu sme pocvičili celkom kvalitne :) 

Faira si precvičila stopu po ceste, pričom na štarte musela vyriešiť križovatku a tesne po štarte aj pachovú oblasť. Faira si však viedla veľmi dobre a krásne na nej bolo vidno, kedy po dlhšom úseku po ceste (prechodenej autami) začala pach strácať. Vrátila sa o pár metrov a úplne presne našla odbočku :). Ako druhé si precvičila stopu starú 1hod 20 min. Nerobilo jej to veľké problémy a postupne budeme čas predlžovať :).

Jackie si potrénovala vracačku, keďže toto cvičenie jej zväčša robí problémy. Ako druhé sme si tiež dali staršiu stopu (2 hod), pričom na štarte sa neplánovane usadila rodina s deťmi a opekali tam :). Napriek takému zložitému štartu sa Jackie dokázala zorientovať vo všetkých pachoch a po chvíľke presne našla stopu. Škoda len, že GPS nám prestalo fungovať a zaznamenaný máme len štart. 

Veľmi pekne ďakujem Mišovi a Vladovi za parádny tréning :)

K9 Faira - križovatka a cesta

K9 Faira - staršia stopa

K9 Jackie - staršia stopa - len začiatok