2016-12-03 Rákoš

03.12.2016 09:00

Tento víkend sa na našom tréningu skúsime zamerať na samostatnosť psovodov :) Stretneme sa v sobotu 3.12. o 09:00 na lúkach nad obcou Rákoš.

 

Tešíme sa :)

 

Viac info na facebooku

 

[Po tréningu] Foto

Vďaka všetkým, čo dnes prišli na tréning a hlavne Judke, vďaka ktorej sme mohli prípravu stôp paralelizovať :) . Počasie sme dnes zažili rôzne: od mrazivého cez slnečné až po veterné, no tréning sa každému vydaril :) . Zamerali sme sa na prácu a samostatnosť psovodov.

Alinka po úvodnom motivačnom cvičení dostala cez hodinu starú stopu v čistom prostredí. Marika sa sústredila na svoju prácu so stopovačkou a rozpoznávanie, kedy pes pracuje a kedy nie. Vďaka tomu aj keď Alinku vyrušila zver, stopu pekne zvládli až do konca :)

Faira po motivačke tiež dostala staršiu stopu (1hod 20min). Na stope stretla druhého kladača, takže musela pekne rozlíšiť pachy a aj po vizuálnom vyrušení pokračovať v práci. Na križovatke sa síce vydali zlým smerom, no Mišo to nakoniec rozpoznal a vrátil sa. Zvyšok stopy už zvládli krásne :)

S Jackie sme trénovali to isté, a tak po motivačnom cvičení sme šli na hodinu starú stopu. Tá smerovala v húšťave po cestičkách divých svíň, ktoré sme naokolo cítili všetci :) . No Jackie to zvládla bez problémov :)

Ešte raz vďaka! :)

K9 Alinka mapa

K9 Faira mapa

K9 Jackie mapa