2016-10-29 Bohdanovce

29.10.2016 09:00

V sobotu 29.10. sa stretneme o 9:00 na odbočke pred obcou Bohdanovce (odbočka ku osamotenému domčeku) a tréning zameriame na rozlišovačky. Kto sa pridá? :)

 

Viac info na facebooku

 

[Po tréningu] Foto

Aj keď to v sobotu ráno vyzeralo na daždivý deň, nakoniec dokonca vyšlo slnko a počasie bolo na tréning úplne optimálne :)

Vzhľadom na to, že nás tentokrát bolo málo, zamerali sme sa na motivačky a štarty na križovatke. Alinka aj Jackie dostali na úvod niekoľko fire trailov.

Alinka potom trénovala štart na križovatke. Krásne vypracovala 550m dlhú stopu s prechodmi cez lesné cesty. Najviac ju vyrušovali hlodavce na lúke, no tieto vyrušenia s Marikou už zvládajú veľmi dobre. Na upozornenie Alinka pekne pokračuje po stope :)

S Jackie sme potrénovali hodinu a pol starú stopu. Počas vypracovávania stopy nám z lesa vybehol srnec presne v mieste, kde sme mali odbočiť. Jackie to však veľmi nevyrušilo, skôr ja som zneistela. Na ďalšom úseku sa pach dostal mimo stopy vplyvom terénu. Pohybovali sme sa v pachu, no stopu sme nevedeli hneď nájsť. Museli sme sa trochu vrátiť a potom to už šlo lepšie :)

Vďaka všetkým, že ste prišli! :)

K9 Alinka mapa

K9 Jackie mapa