2016-09-17 Slanec

17.09.2016 09:00

V sobotu 17.9. po dlhšom čase opäť organizujeme spoločný tréning! :) Stretneme sa o 9:00 na tradičnom mieste nad obcou Slanec.

 

Dáme si pár motivačiek a zameriame sa na krátke double blind traily. Pravdepodobne bude pršať, takže nezabudnite na nepremokavé oblečenie a topánky. 

Tešíme sa :)

 

Viac info na facebooku

 

[Po tréningu]

Zase jeden vydarený tréning! :) Nakoniec napriek predpovediam vôbec nepršalo a my sme ostali relatívne suchí :)

Všetky psy dostali na úvod po jednej motivačke a potom krátky double blind trail. 

 

Fairuška na štarte mala trošku problémy rozlíšiť čerstvú stopu so staršou, ktorá bola neďaleko, no nakoniec sa to podarilo a pokračovala po stope úplne presne a bez problémov! :)

 

Jackie šla na trail rozrušená (z neznámych dôvodov). V polovici trasy sme pre veľkú rýchlosť, ktorú som nedokázala spomaliť, prešli odbočku. Keď sme prišli na to, že sme zišli zo stopy, vrátili sme sa na miesto, kde to ešte bolo v poriadku. Tu Jackie ihneď zareagovala a došli sme do konca :)

 

Alinke sa na štarte niečo nepáčilo. Nedokázala vyštartovať a aj keď šla kus cesty správne, vždy zastavovala a nechcela pokračovať. Snažila sa stopovať, no niečo jej v tom bránilo. Skúšali sme viacero postupov, no nakoniec sme cvičenie radšej zastavili a neskôr sme spravili skoro double blind motivačku na inom mieste :) .

 

Nakoniec to bol dobrý tréning pre každého. Vďaka všetkým (kladačom obzvlášť), že ste prišli :)

Trasy DB trailov