2016-07-02 Krásna

02.07.2016 09:00

V sobotu 2.7. vyskúšame nové miesto za obcou Krásna. Ku miestu vyznačenému na mape sa dá dostať z obce Krásna po ceste smerom na Košickú Polianku. Tesne za Krásnou treba odbočiť ku novostavbám a potom prejsť po polorozbitej úzkej ceste až ku lesu. Tam by malo byť miesto na zaparkovanie. 

Keďže majú byť opäť horúčavy, zameriame tréning na rozlíšenia pachov a vyrušenia. 

Tešíme sa :)

 

Viac info na facebooku

 

[Po tréningu] Fotky

Vďaka všetkým za sobotňajší super tréning! Opäť bolo horúco, ale oplatilo sa :)

Faira si po prvý krát vyskúšali cvičenie "human flag trail" alebo "kolíky" na rozlišovanie pachov. Začli sme s vydráždením a potom si skúsila to isté bez vydráždenia a šlo jej to výborne :) . Nakoniec si precvičila prechod kontaminovaným prostredím a spolu s Mišom odviedli dobrú prácu!

Alinka si rovnako vyskúšala "human flag trail". Na prvom cvičení síce neverila, že už je koniec, no na ďalšom jej už pekne došlo, čo treba robiť. Bez vydráždenia sa jej už darilo veľmi dobre! Tiež si s Marikou precvičili štart na križovatke. Marika pekne rozpoznala, kedy je už Alinka mimo stopy a vedela, kam sa treba vrátiť. Opäť dobrá práca :)

Po prvý krát sa ku nám pridala aj Kvetka s Ariankou a doviedli so sebou aj dvoch super kladačov. Veľmi pekne ďakujeme za pomoc :) . Arianke vraj poslednou dobou trochu opadla motivácia, a tak sme sa zamerali práve na to. Darilo sa jej super aj napriek tomu, že mala pre ňu úplne cudzích kladačov :) .

Jackie si precvičila rozlíšenie pachov, pričom si mala vybrať medzi známym a neznámym. Síce si vybrala na prvý krát nesprávne, no stačilo ju len jemne upozorniť a hneď vedela, kam sa vrátiť. Na druhom cvičení si už vyberala z dvoch známych pachov a s tým nemala problém. Škoda, že sme nemali možnosť vyberať si medzi viacerými neznámymi :)

Veľmi pekne ďakujeme každému, kto sa ku nám na tréning pridal a pomohol!