2016-05-14 Slanec

14.05.2016 09:00
Vyzerá to tak, že v sobotu 14.05. nám bude poprchávať a fúkať! :) Trénovať by sme teda mohli opäť nad obcou Slanec, kde máme na výber dosť lesov a aj nejaké tvrdé povrchy. Stretnime sa o 9:00 na tradičnom mieste na kopci pred Slancom.
 
Tešíme sa :)
 
Viac info na facebooku
 
[Po tréningu]
Klobúk dole pred každým, kto v sobotňajšom upršanom počasí prišiel s nami trénovať! Skoro všetci sme boli premočení, no tréning stál za to :)
 
Rasty s Vierkou pekne napredujú v motivačných cvičeniach a tentokrát sme skúšali aj kratučké lomy. Rastyho to očividne baví :)
 
Pre Alinku sme pripravili cvičenie zamerané na kontamináciu, kde stopa krížila miesto, kde sme pred tým trénovali. Alinka to zvládla ľavou zadnou! :)
 
Laura s Peťou si pretrénovali vracačku. Keďže ju nemali na stope po prvý krát, Peťa už vedela rozpoznať, čo sa deje a Laura si to sama pekne vyriešila :)
 
Aj Faira s Mišom trénovali vracačku, s ktorou sa však stretli po prvý krát. Faira mala problém nájsť odbočku, no nevydala sa do žiadneho smeru, kde správny pach nebol. Nakoniec to však zvládli :)
 
S Jackie sme chceli pôvodne potrénovať pachovú oblasť na staršej stope, no Jackie si našla čerstvejší správny pach, a tak sme namiesto toho mali tréning rozlíšenia staršej a čerstvejšej stopy, no Jackie to zvládla perfektne :)
 
Vďaka aj všetkým kladačom, ktorý sa v tom daždi schovávali po lúkach a lesoch :)