2015-12-05 Hýľov

05.12.2015 09:00

Pozývame Vás na náš ďalší mantrailing tréning vhodný pre začiatočníkov, aj pokročilých! :)

Uskutoční sa v sobotu 05.12. od 9:00 na lúkach a v lesoch pred obcou Hýľov (miesto stretnutia).

Aby sme sa mohli dôkladne venovať každému psíkovi, obmedzili sme počet trénujúcich psíkov na 5. Je však možné prísť sa na tréning pozrieť aj bez psa. Ak máte záujem, napíšte do komentárov.

Tešíme sa na Vás :)

 

Viac info na facebooku

[Po tréningu] Fotky

Vďaka všetkým, čo prišli v sobotu na tréning! :) Síce nebolo najlepšie počasie, no tréning sa vydaril.
 
Faira s Mišom pokračovali v tréningu rôznych štartov. Opäť stopa viedla do protismeru, ale Fairuška si s tým pekne poradila. Psovod ešte musí získať trochu istoty a bude to super :) . A ako ďalšie trénovali kríženie stopy jednou osobou.
 
Laura si vyskúšala štart vo veľmi kontaminovanom mieste a po motivačných cvičeniach pretrénovali štart do protismeru. Lauruška ho zvládla ľavou zadnou :)
 
Marika s Alinkou sa tentokrát ponáhľali, takže precvičili len klasickú stopu v tvare S. Marika sa sústredila na to, aby nerobila zbytočné kroky, ktorými by psa tlačila do miest, kde nie je pach a vyšlo im to perfektne! :) Nabudúce do toho zakomponujeme aj prácu so stopovačkou.
 
Racker pokračoval v motivačných cvičeniach a vidno na ňom, že pochopil, čo sa po ňom chce. Predsa len, je to rozvážny a skúsený pes, takže s vydráždením zvládol aj trošku dlhšie stopy. Nabudúce preto vyskúšame po prvý krát štart od pachovky bez vydráždenia.
 
Jackie sa tentokrát necítila najlepšie, takže sme nakoniec všetky naplánované cvičenia vynechali.