2015-08-23 Slanec

23.08.2015 09:00
Tentokrát budeme trénovať v nedeľu 23.8. hore nad obcou Slanec. Stretneme sa o 9:00 na mieste vyznačenom na mape a potom sa presunieme trošku ďalej.
 
Kto sa pridá? Dajte vedieť :) Vďaka
 
Viac info na facebooku
 
[Po tréningu] Fotky
Opäť jeden vydarený víkendový tréning! :) Vďaka všetkým, čo prišli.

Fairuške a jej psovodovi Mišovi sa darilo veľmi dobre! Okrem motivačky sme sa tentokrát zamerali na lomy. Prvá stopa obsahovala štyri lomy na lúke a druhá stopa bola trošku dlhšia s troma lomami v lese. Fairuška to však zvládla ľavou zadnou :) . Na konci mala figuranta prvý krát vo výške na rebríku a musela si to sama bez pomoci vyriešiť. Tento tím napreduje super!

S Jackie sme pokračovali v tréningu prechodov cez tvrdé povrchy a vo vyrušeniach. Úvod šiel trošku ťahšie, keďže prvých cca 40m sa musela predierať cez tŕňové kríky, no nakoniec to zvládla bez problémov. :) Ako vyrušenie na ďalšom traile sme mali čerstvý pach psa a neplánovane aj pachy troch cyklistov. Vyrušenie zaznamenala, no po povele sa vrátila okamžite na stopu, takže je skutočne vidno pokrok :) .

Max s Andrejom prišli po dlhočiznej prestávke. Maxovi sa veľmi nechcelo štartovať od pachovky :) , tak sme sa vrátili k jednoduchším motivačkám a nakoniec sa nám ho opäť podarilo zaujať. Nabudúce budeme určite pokračovať v motivácii.
 
No a pre zmenu máme len fotky Fairy :)