2015-06-06 Slanec

06.06.2015 09:00

Pozývame Vás na náš ďalší mantrailing tréning! :)

Vzhľadom na to, že má byť opäť celkom horúco, stretávame sa v sobotu o 9:00 na rovnakom mieste ako minule, teda hore na kopci pred obcou Slanec v smere od KE (odbočka na Izru).

Dajte mi, prosím, vedieť, kto sa chystá prísť. Vďaka :)

Viac info na facebooku

 

[Po tréningu] Fotky

Vďaka všetkým za tréning v sobotu 6.6.! :) Mali sme dostatok kladačov, aj psovodov a bolo super!
 
Malej Alinke sa zatiaľ darí veľmi dobre. Bol to jej cca štvrtý tréning a všetko zvláda ľavou zadnou :) . Ešte stále trénujeme bez stopovačky, ale aspoň ju nijako neovplyvňujeme a na všetko prichádza sama. Lomy síce prebehla, pretože ide veľmi rýchlo, ale sama prišla na to, že sa musí zastaviť, vrátiť sa a stopu si nájsť. Len tak ďalej :)
 
Laura krásne napreduje v tréningu prechodov cez tvrdé povrchy. Po úvodnej motivačke sme pre ňu pripravili stopu asi s piatimi lomami a troma prechodmi cez cestu. A Laura šla úplne presne! :) Peťa si tiež vyskúšala sumovanie pachovky zo sáčku, no nenasadila sáčok psovi na nos, ale pekne ho psovi ukázala. Super! :)
 
S Jackie sme pokračovali v tréningu vyrušení, no žiaľ obe pripravené vyrušenia na ňu zabrali :). Nevadí, aspoň sme jej dali najavo, že sa nemá nechať vyrušovať a budeme pokračovať v tomto tréningu aj nabudúce.