2016-02-27 Slanec - instinkt test

27.02.2016 09:00
Tímy pripravujúce sa na skúšky budú mať v sobotu 27.2. ďalšiu možnosť absolvovať instinkt test. Popri tom bude samozrejme prebiehať normálny tréning.
 
Stretneme sa teda o 9:00 na kopci nad obcou Slanec. Opäť sa treba pripraviť na to, že ako kladači ostanete niekde v lese dlhšiu dobu :). Takže sa treba teplo obliecť (aj do rezervy) a dobre sa obuť. Predpoveď zatiaľ nehlási dážď, ale teploty okolo 2°C. 
 
Viac info na facebooku
 
[Po tréningu] Fotky
Vďaka všetkým, čo sa rozhodli prvú slnečnú sobotu po dlhej dobe stráviť s nami na tréningu :)
 
Alinke s Marikou sme postupne predĺžili vek stopy a sústreďujeme sa na rôzne štarty. Ide im to super :) . Alinku síce zaujali aj srnky, ale po upozornení sa dokázala opäť začať sústrediť na stopu. 
 
Mišovi s Fairou síce instinkt test opäť nevyšiel, no napriek tomu si pretrénovali dlhšiu a staršiu stopu. Darilo sa im perfektne asi 650m, no posledných 100m už toho bolo na nich priveľa. Budeme sa teda sústrediť na predlžovanie vzdialenosti stopy, aby sa tím vedel sústrediť dlhší čas.
 
S Jackie sme mali možnosť precvičiť si tvrdé povrchy a kontamináciu stopy. Prvé cvičenie síce nevyšlo najlepšie, no druhé sme mali zamerané na backtrack, a ten sme zvládli super :)
 
Tešíme sa na ďalší tréning! :)